Freelance SketchUp docent (m/v)

Jaren geleden zijn we begonnen met mensen les geven in SketchUp. We weten de do’s en don’ts op heldere, enthousiaste en persoonlijke wijze uit te leggen aan iedereen die zich wil verdiepen in 3D tekenen met SketchUp.

SketchUpExpert.com is een snel groeiend bedrijf met klassikale cursussen over het hele land. We zetten onze expertise in om klanten te voorzien van de beste SketchUp trainingen. Om topkwaliteit te leveren zijn we op zoek naar een freelance SketchUp docent die ons team wil komen versterken.

 

wat we van je vragen:

  1. Uitstekende beheersing van het programma SketchUp Pro.
  2. Flexibel (freelance) inzetbaar op diverse locaties in Nederland.
  3. Met enthousiasme en inlevingsvermogen SketchUp bijbrengen aan een groep rond de 8 personen.
  4. Ervaring met lesgeven in SketchUp of een ander programma is gewenst.

 

wat we je bieden:

  1. Samenwerken met grote opdrachtgevers.
  2. Ondersteunend lesmateriaal en begeleiding.
  3. Uitbreidingsmogelijkheid om ook als tekenaar aan de slag te gaan.

We werken met kleine groepen van maximaal 8 cursisten. Zo kunnen we mensen optimaal begeleiden in de beheersing van het programma én heb je als docent genoeg ruimte om iedereen persoonlijk aandacht te geven.

We zoeken mensen die er vol voor willen gaan. Leeftijd speelt daarbij geen leidende rol.
Ben je enthousiast geworden over deze advertentie, laat ons dan weten waarom we jou aan ons team kunnen toevoegen.

Stuur via info@sketchupexpert.com je portfolio, CV, of video en minimaal 2 SketchUp bestanden naar ons op zodat we je aanvraag kunnen beoordelen. We waarderen je creativiteit en zien uit naar je reactie.

Ben jij meesterlijk (m/v) in SketchUp? Stuur een mail naar info@sketchupexpert.com

 

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Eventuele vragen kun je stellen via ons mailadres: info@SketchUpExpert.com